Blog

Tesettür Giyimin Kalbi Tunikler!

Tesettür Giyimin Kalbi Tunikler!

Her kadın şık ve güzel görünmek ister ve bunun için çeşitli kıyafetler tercih eder. Hemen her kadının gardırobunda vazgeçilmeyen, olmazsa olmaz parçalar vardır. Gittikleri her yere güzel kıyafetler tercih ederek gitmek isteyen tesettürlü kadınların da vazgeçilmez parçaları vardır. Bu parçalardan en önemlisi tuniklerdir. Tunikler hem rahat olması hem de şık olması nedeni ile kadınlara kolaylık sağlamaktadır. Özellikle son zamanlarda farklı desen, farklı renklerde binlerce tunik seçeneği bulunmaktadır. Tunikler iş yeri, okul ve günlük yaşamda ki her mekânda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu rahat ve şık tunik modelleri kadınlar için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sağladığı kolaylık ve rahatlık sayesinde tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği parçalar arasında yer almaktadır.

Volanı İncili TunikKendinize Uygun Tunik Tercihi

Tesettürlü kadınların en çok tercih edilen kıyafet modeli olan tunikleri alırken yaptığı en büyük yanlış bedenlerinden daha büyük tunikler almalarıdır. Genelde kadınlar bedenlerinden 1-2 beden büyük, oldukça bol tunikler tercih eder ve bu şekilde daha rahat olduklarını düşünürler. Fakat vücut yapınıza uygun olmayan aşırı bol tunikleri tercih etmek sizi kötü gösterecektir. Bu şekilde tercih ettiğiniz tunikler sizi şık değil, aksine kötü gösterecektir. Bol tunikler tercih etmek istiyorsanız, kendi modeli bol olan tunikler sizin için daha uygundur. Çünkü tercih ettiğiniz tunik modellerinin vücut yapınıza uygun olması sizi daha şık gösterecektir. Bu nedenle tunik tercihi yaparken vücut bedeninizden büyük ya da küçük modeller değil kendi bedeninize uygun modeller tercih etmelisiniz.

İnce Tunik Modelleri

Tunikler yaz aylarında da en çok tercih edilen tesettür kıyafet modellerindendir. Yaz aylarında tercih edilen tuniklerin yapısı genelde ince ve şeffaf olmaktadır. Şeffaf yapıdaki tunik modelleri pek çok kişi için uygun olmamaktadır. Bu tunik modellerini tercih ederken altına ekstra bir bluz giymeniz gerekebilir. Bu durum da gün içerisinde sizi rahatsız edecektir. Bu nedenle iç göstermeyen kumaş çeşitlerinden üretilen tunik modellerini tercih etmeniz sizin için daha uygun olacaktır. Bu tunik modellerinin altına ekstra bir kıyafet giymenize gerek kalmaz.

Hem Spor Hem Şık

Tunik modelleri için hem spor hem de klasik bir görünüm elde etmek mümkündür. Gün içerisinde aktif bir şekilde hareket eden kadınlar spor ve rahat tunik modellerini tercih eder. Spor ayakkabı ve kot pantolon ile kombinlenecek olan spor bir tunik çok şık görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Spor tunik modellerini hemen hemen her mekânda rahatlık ile tercih edebilirsiniz. Tunikler ile klasik bir görünüm elde etmek isteyenler için oldukça fazla tunik çeşidi bulunmaktadır. Uygun pantolon ve uygun ayakkabılar ile klasik bir kombin elde edebilirsiniz. Kısacası çeşitli tunikler ile hem şık hem de klasik bir görünüm elde etmek mümkündür.

Tunik Modellerinde Renk Seçenekleri

Her kıyafette olduğu gibi tunik modellerinde de çeşitli renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Ten renginize göre farklı tunik modelleri tercih edebilirsiniz. Bu farklı renklerdeki tunik modellerini farklı eşarplar ve farklı pantolonlar ile kombinleyerek birden fazla kombin elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir