tesettür giyim yaz ferahlığı
Blog

Tesettür Giyimde Yaz Ferahlığı

Tesettür Giyimde Yaz Ferahlığı

tesettür giyim yaz modası

Tesettür giyim için yaz aylarında yapılacak tercihler bayanların ferah bir gün geçirebilmesi için son derece önemli olmaktadır. Bu sebeple de hem günlük hem de özel günler için seçilecek olan kombinler tesettür giyime aykırı olmadan içinde sizlerin rahat etmesini sağlamalıdır. Bizlerde bu yazımızda tesettür giyimde yaz ferahlığını şıklığınızdan ödün vermeden sağlayacak birkaç alternatifi sizlere sunacağız.

Tunikler

Tunikler, yaz ve kış aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Fakat yaz aylarında gerekli konforu ve ferahlığı sağlaması son derece önemlidir. Bunu için ince kumaşlar kullanılarak bol bir şekilde dikilmiş tunikler tercih edilebilir. Bu sayede içinize giymiş olduğunuz ince giysileri de örtmüş ve gerekli önlemleri almış olacaksınız. Güzel bir kombin ile de oldukça şık ve tamamlayıcı olacaktır. Bunun için sitemizde yer alan tunik modellerine ve tuniklerle yapılmış kombinlere buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Başörtüleri

Tesettür giyimin yaz aylarında en çok bunalmaya ve terlemeye sebep olan aksesuarı olarak başörtülerini söyleyebiliriz. Her ne kadar manevi boyutunun sağlamış olduğu bir ferahlık olsa da ellerdeki imkânlar ile daha ferah seçimler yapılabilmektedir. Bunun için yaz aylarında eşarp ve şal içine takılan bonelerin ter emme özellikli olması önem kazanmaktadır. Bununla beraber eşarp seçimi yerine daha rahat bağlama tarzı için şal modelleri tercih edilebilir. Birbirinden renkli ve desenli modeller sayesinde de istediğiniz giysinizle kombin yapmanızda mümkündür. Beğeneceğinizi düşündüğümüz şal modellerimizi ziyaret etmek için tıklayınız.

Elbise

Bayanlar için elbise olmazsa olmaz giysilerdendir. Günlük giyim tarzının abes olacağı ortamlar için gardropta bulunması gereken elbiseler genelde yaz mevsimi için bunaltıcı olabilmektedir. Fakat doğru kumaş seçimi yapılarak bol kesimlerle hazırlanmış bir elbise, yaz mevsimini ferah bir şekilde geçirmenizi sağlayabilir. Tabii elbise seçiminizi yaparken sadece kumaş değil rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Birbirinden güzel ve yaz mevsiminin coşkusuna ayak uyduran renklerle hazırlanmış olan elbise modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere fikir vermesi açısından elbiseler ile yapılmış kombinler için tıklayınız.

Sitemizde yer alan ürünlerden abiye ve ferace için de ferah modellere göz atabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz için kargonun bizler tarafından karşılanacağını hatırlatarak, keyifli bir yaz geçirmenizi diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir