Blog

Kışlık Tesettür Giyim Modelleri

Kışlık Tesettür Giyim Modelleri

Kışlık Tesettür Elbise

Sonbahar kış mevsimiyle birlikte giderek düşen hava sıcaklığında giyinirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus elbisemizin bizi soğuktan ne denli koruyacak ve sıcak tutacağıdır. Bunun için kışın kullanılan en önemli kumaşlardan kaşe kumaş ve triko kumaşlar önerilir. Kaşe ve triko kumaşın ipliklerinin kalın olması sebebiyle sizi soğuktan kullanacak ve kışlık elbise konusunda yeterince rahatlatacaktır.

 

Kışlık Tesettür Takım, Kışlık Tesettür Kombin

 

Kışlık tesettür giyimde elbise modellerinde olduğu gibi kombin ve takım modellerde de benzer şekilde kaşe ve triko kumaş kullanılmasına dikkat edilmelidir. Kumaşların kalınlığı ve takımlarda özellikle parçaların birbirinden ayrı olmasından dolayı elbiseye oranla sıcaklığı koruma durumu daha düşüktür. Bunun için gramaj olarak daha fazla ve kalın kumaşlar tercih etmenizi şiddetle önermekteyiz.

 

ModaBerfu Tesettür Giyim’in Sizin İçin Neler Hazırladı ?

Karşınızda kışlık tesettür giyim modelleri :

Hırka Elbise İki Renk Triko Tesettür Takım (Siyah-Bordo)

Kış mevsime uygun olarak üretilen hırka ve elbise parçalarından oluşan kombinimiz. Triko kumaştan üretilmiştir.

Kışlık Tesettür Kombin modelleri için çok yerinde bir örnektir.

Fiyatı : 109,90TL’dir

Tükenmeden Sizde bu güzel kombine sahip olmak isterseniz. Ürün resmine tıklayarak ürün sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Boğazlı Kaşe Tesettür Elbise (Gri)

 

Kaşe kumaştan imal edilmiş. Likralı bir üründür. Yüksek gramaj değeri ile elbisemizin kumaş kalınlığı size kışın soğuğundan rahatça koruyacaktır.

Buna ek olarak boğazlı tesettür elbisemizin boğaz detayı soğuk havalarda boynunuzu sıcak tutarak size hastalıklardan koruyacaktır.

Fiyatı : 59,90TL ‘dir

38-48 beden aralığına sahip kışlık tesettür elbisemizi almak için ürün resmine tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz

 

Kapşonlu Pamuk Gabardin Mont (Siyah)

Kış mevsimin zaten olmazsa olmazı montlardır. Kapşonlu ve içindeki kürkle sizi kış aylarında sıcacık tutacak ve adeta ilkbaharda olduğunuz kadar rahat sosyal hayatınıza kış mevsiminde ara vermeden devam edebileceksiniz.

 

Fiyatı : 169,90TL ‘dir

 

Pamuk gabardin kumaştan üretilimiş ve 38-46 arasında beden aralığına sahiptir.

Sipariş oluşturmak için ürün görseline tıklayarak ilgili sayfaya ulaşıp kapşonlu pamuk gabardin montu sepetinize ekleyebilirsiniz 🙂

 

Oduncu Gömleği (Haki)

Bu havada ne gömleği dediğinizi duyar gibiyim. Ben de size bu bildiğiniz gömleklerden değil diyorum. Pamuk-polyester kumaşı ile oduncu gömleğimiz size kışın soğuğunu hiç his ettirmeyecektir.

 

Fiyatı : 49,90TL dir

 

Sepete eklemek için ürün görseline tıklayarak ilgili sayfaya ulaşılır ve sepetinize bir de oduncu gömleğimizi ekleyebilirsiniz 🙂

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir